Kirkonkylän koulun puolesta kannatusyhdistys ry


Yhdistys on perustettu 7/2017, sen tavoitteena on turvata lapsille terveellinen koulutaival eli saada uusi koulu Kylmäkosken taajamaan. Yhdistys osallistuu yhdessä kaupungin kanssa työhön ja kustannuksiin jonka vuoksi tavoitteena on kerätä vähintään 150 000€. Varoja tullaan keräämään erilaisilla myyntituotteilla ja tapahtumilla.

Mukaan toimintaa tarvitaan aktiivisia tekijöitä, jos koet että sinulla on jotain annettavaa niin ota yhteyttä:

Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

 

Kirkonkylän koulun puolesta kannatusyhdistys ry on valittu Pirkanmaan osuuskaupan Kannustajat -ohjelmaan ajaksi 1.1. - 30.06.2019 eli vuoden alusta aina kesäkuun loppuun asti.
Yhdistyksille maksettava tuki EI OLE POIS asiakasomistajille maksettavasta Bonuksesta, vaan kannustusohjelma antaa asiakasomistajille mahdollisuuden vaikuttaa osuuskaupan tuen jakautumiseen yhdistysten 
kesken.

RYHDY NYT KANNUSTAMAAN SE ON ILMAISTA EIKÄ VÄHENNÄ OMAN BONUKSEN MÄÄRÄÄ MUTTA AUTTAA YHDISTYSTÄ KOHTI TAVOITETTA! 

Näin liityt Kannustajaksi:
- Mene osoitteeseen www.kannustajat.fi
- Kirjaudu sisään omalle S-kanavalle oikeasta yläkulmasta.
- Jos sinulla ei vielä ole omaa tunnusta, voit luoda sen omilla pankkitunnuksillasi.
- Siirry osioon Omat tiedot > Vaikuta ja osallistu
- Klikkaa Vaikuta ja osallistu > Liity kannustajaksi
- Valitse tuettavien seurojen listalta Kirkonkylän koulun puolesta yhdistys. 
- Klikkaa > Päivitä tiedot

 

 

Yhdistys tarvitsee jäseniä, helpoiten toimintaamme voit tukea maksamalla jäsenmaksun:

Jäsenmaksu 10 € tai kannatusjäsenmaksu vapaavalintainen summa.
Pankkiviitteeksi jäsenen nimi.

Osuuspankki FI11 5488 4320 0567 75

Kiitos mukanaolostanne hyvän asian eteen!

Akaan Pitopalvelu www.facebook.com/akaanpitopalvelu

Akaan Rengas Oy www.akaanrengas.fi

Akaan Seutu www.akaanseutu.fi

Clas Ohlson Hämeenlinna www.kauppakeskusgoodman.fi/fi/liikkeet/clasohlson

Helmiinapuoti www.helmiinapuoti.fi

Ihana Olkkari www.facebook.com/IhanaOlkkari/

Juvenes-Yhtiöt Oy www.juvenes.fi/

K-Supermarket Akaa www.k-supermarket.fi/kaupat/akaa/

Kehon Korjaamo www.kehonkorjaamo.com

Kodin Ilo www.kodinilo.fi/

Koru & Lahjaliike Hopea-Aitta www.facebook.com/Koru-Lahjaliike-Hopea-Aitta-459682774148721/

Kylmäkosken kappeliseurakunta www.akaanseurakunta.fi/kylmakosken-kappeliseurakunta

Kylmäkosken / Urjalan apteekki www.urjalanapteekki.fi

Nina's Café Place www.facebook.com/ninascafeplace/

Parturi-Kampaamo ja Kauneuskeskus Suvi www.kauneuskeskussuvi.fi/

Pöllömopo Oy www.pollomopo.com/

Risto Niilimäen mehiläistarha

Särkänniemi www.sarkanniemi.fi

Telttavuokraus Pouru www.telttavuokrauspouru.com

Urjalan Sanomat www.urjalansanomat.fi

Äijä Hunaja Oy www.facebook.com/Äijä-Hunaja-OY-1567874906857259/